Son Haberler

PLASTİK HAYATI ATIN GÜLMEYE BAKIN


Teşekkür ederiz Prof. Dr. Hamdi Temel… (Bu güzel yazıdan dolayı Rana hocama çok teşekkür ediyorum)
‘Sıfır Atık Projesi’ne katkı sunan, ‘Plastik Hayatı Atın Gülmeye Bakın’ düsturu ile çevre ve hayat bilinci konusunda kimya ve eczacılık alanında yüzlerce proje, çalışmaya sahip, bu konularda kitapları bulunan Dicle Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Kurucu Dekanı ve Çevre Bilinci Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ilime, hayata, insana aşkla yüzü gülen, çalışkan ve azimli hocamız Prof. Dr. Hamdi Temel, bizi kırmayarak Ankara’da yoğun çalışmaları arasında okulumuz Ankara-Yenimahalle Gazi Anadolu Lisemize geldiler.
Hamdi Temel hocamız ‘Plastik Hayatlar ve Kanser’ konulu bir saatlik konferansında önemli açıklamalar yaparken ‘insan’ bilim adamının hayata, insana ve bilime nasıl bakması, nasıl ‘duruş’ sergilemesi gerektiği noktasında da öğrencilere rol model oldular.
Müzakere Kulübümüz öncülüğünde, Çevre Kulübü ile iş birliği içinde, Fotoğrafçılık Kulübü desteği ile hazırlanan programa başta okul müdürümüz Abdullah Ercan, çok sayıda öğretmenimiz ve Münazara, Çevre ve Fotoğrafçılık Kulübü öğrencileri ile sınıflar katıldı..
Rana İSLAM DEĞiRMENCİ.
Be Sociable, Share!

    Cevapla


    by Bliss Drive Review